O nás

Jsem celkem mladá firma, která vznikla dne 27. 9. 2010, kdy si mě koupil můj pán. Tedy Včelín na kolečkách, prostě maringotku. Dovezl mě z hustého lesa Klimkovic na krásnou zahradu v Polance nad Odrou, opravil mě vdechl mi život a dal lásku a péči. Pak mě převezl do Beskyd na Ostravici pod golfové hřiště, na svůj pozemek a oblékl na mě billboard.Tak jsem včelín spatřil prvně

Hodně lidem jsem visela nějakou dobu v žaludku, ale už si snad zvykli. Když jedou kolem, tak na mě mrknou.

Billboard do teď pyšně nosím, a svému teď už  kamarádovi Martinovi pomáhám splácet to, co on do mě vložil a obětoval. Už nejsem v lese s komáry a srnkami, už stojím na krásném palouku a kolem mě se prohání vozy jako Ferrari, Porsche, Audi R8 a jiné tovární značky, každý přibrzdí, aby si mě prohlédl.. jo jsem jiná, ale svá… Teď i Vaše a jmenuji se Vceline ..

Díky jednomu chlápkovi, co mě vytáhl z lesa, a teď si pomáháme navzájem..

Vždy je něco za něco, a když k tomu přidáte lásku, je to úplně o něčem jiném..

Podzim na Ostravici Zabýváme se tedy reklamou, a to konkrétně billboardy na domech, plotech, v poli, na maringotkách, dále reklamními bannery na domech a vozech, vytváříme reklamy typu A, umíme reklamě polepit auto, autobus či kamion.

Reklamní poutače může využít i "obyčejný" člověk a umístit svou hlášku...foto sebe či rodiny, známých nebo přátel, svatební oznámení, narozeniny, něco z dovolené, prostě cokoliv chcete, v rámci dobrých mravů.. Foto své nahé milenky by Vás přišlo draho :)

Umíme spolu řešit vše od A do Z.

p.s. taky Velké díky pro RT Torax, i jejich zásluhou vlastně jsme. Taktéž díky Bohu a Andělum vždy nám pomohli v pravou chvíli a nikdy neřekli ne.

Ahoj, Váš Martin a Vceline.